W sobotę 22 listopada miałam przyjemność współorganizować Andrzejkowy Sabat Blogerów. Piszę Wam o tym dopiero teraz, bo strasznie dużo się dzieje u mnie ostatnio, trochę złych rzeczy, ale i dobrych. Z tych drugich to mogę się pochwalić, że zaczęłam współpracę z Madame Fitness & Day Spa i zajmuję się tam paznokciami klientek. Kończąc chwalenie, przejdę do spotkania.

Spotkaliśmy się w sobotnie popołudnie spotkaliśmy się klubokawiarni 4 pokoje na warszawskiej Pradze.
Dosyć szybko z samych ploteczek przeszłyśmy do działania, czyli do lania wody… Tfu! Do lania świec.

DSC_0215

Monika pokazała nam „czym to się je” i przez około godzinę tworzyłyśmy, każda swoją święcę w wybranym przez siebie kolorze i z indywidualną kompozycją zapachową.

Po odstawieniu świec do ostygnięcia był znowu czas na plotki, oraz na prezentację firmy Trind, Diamond Cosmetic oraz Laura Conti. Żadna z nich nie była jednak bardzo poważna, sztywna i idealna niczym perfekcyjna pani domu. Z każdej udało mi się wynieść fajną wiedzę, dyskusje między naszymi gośćmi, a uczestnikami pozwoliły mi dowiedzieć się kilku nowych i interesujących rzeczy.

Później przyszła kolej na dyskusję o manicure hybrydowym. Karolina rozwiała wszelkie nasze obawy, że taki zabieg może zniszczyć nasze paznokcie, pod warunkiem, że zrobiony jest prawidłowo. Nie obyło się także, bez malowania paznokci i małego konkursu.

DSC_0273

Na końcu zaprezentowała się Laura Conti, dla mnie mała nowość i bardzo się cieszę, że mogłam zapoznać się z ofertą tej firmy. Poza prezentacją było dużo dyskusji o składach kosmetyków, a także mały konkurs i losowanie nagród w postaci odżywki do rzęs.

DSC_0276

Pani Basia została z nami prawie do samego końca Sabatu i odpowiedziała wyczerpująco na każde zadane pytanie. Rozmowy ucichły późnym wieczorem. Oczywiście jak przystało na blogerki, które kochają kosmetyki – część z nam przyniosła trochę rzeczy na wymianę i każda wyszła z uśmiechem na ustach. Przynajmniej o to, jako organizatorki, starałyśmy się z Moniką. Chciałabym ze swojej strony wszystkim podziękować, było cudownie coś takiego dla Was zorganizować.

DSC_0279

A już niedługo pojawi się druga część relacji ze spotkania.